Bezbramkowy remis z Fortuną

W dniu 13.02 rozegraliśmy drugi sparing w tym roku. Na sztucznym boisku w Opolu mierzyliśmy się z KS Fortuną Głogówek. W 15 minucie kontuzję rzepki doznał Tomasz Suchecki, co wykluczy go z gry w najbliższym czasie. W 23 minucie Górniaszek dał idealną piłkę za linię obrony, lecz Komor nie strzelił sam na sam. Goście umiejętnie się bronili, wyprowadzając kontrataki. W 27 minucie bliski zdobycia bramki był Gos, ale bramkarz odbił piłkę na rzut rożny. Sowiński podał krótko z rzutu rożnego do Komora, a on dobrze dośrodkował w pole karne. Wrzutkę strącił Górniaszek, ale bramkarz zdołał obronić ten strzał. Kontratak w końcówce pierwszej połowy nieregulaminowo zatrzymał kapitan naszego zespołu. Świetnym strzałem z rzutu wolnego popisał się podopieczny trenera Lisickiego, lecz Noga zdołał sparować na rzut rożny. W drugiej połowie ataki obu drużyn się uspokoiły. Mieliśmy problem z wyprowadzeniem składnej akcji. Goście próbowali atakować, lecz ich zapędy hamowała nasza defensywa. Dzisiaj dobry występ odnotował Vitalii Kiriakov, który świetnie pokazywał się na pozycji. Mecz zakończył się sprawiedliwym wynikiem, lecz mogliśmy pokusić się o zwycięstwo.

HKS Małapanew Ozimek- KS Fortuna Głogówek 0:0

Skład KS-u:

Noga(77' Cuper), Świerc(70'Kiriakov), Riemann, Słowik(85'Sowiński), Sowiński(46'Matysiok), Komor, Górniaszek(46'Wróblewski), Grześkiewicz(85'Górniaszek), Kuchta(65' Stępień), Suchecki(20'Gos), Kamiński