JUNIORZY MŁODSI

Od 01.08.19r. z juniorami młodszymi pracę rozpoczął trener Mariusz Suchecki.

W okresie przygotowawczym do rundy jesiennej 2019 , J. młodsi rozegrali dwa mecze kontrolne: z Chrząstowicami (3-3) i tydzień przed rozpoczęciem meczy ligowych rozegrali drugi mecz kontrolny, z trampkarzami Małejpanwi (7-3).

Terminarz: Mał.- Pogoń Prudnik 3-2, Otmuchów- Mał. 1-6, Mał.- Gogolin 2-1, Mał.- Pomologia II Pruszków 2-1, Czarnowąsy - Mał. 3-1 , Mał.- Odra II Opole 0-4 , Mał.- Victoria Chróścice 2-0, Chrząstowice - Mał. 2-3, Mał.- Lewin Brzeski 7-1, Odra K-Koźle - Mał.1-12. WYGR. 9, PRZEG. 2 ,REMI. 0

Na koniec rundy jesiennej juniorzy młodsi zajęli drugie miejsce zdobywając 27 punktów. Stosunek bramkowy wygląda następująco: 41 zdobytych, 18 straconych.

Zawodnicy, którzy przyczynili się do takich wyników : Będkowski Franciszek, Geres Michał, Hreczuch Szymon, Chmura Dawid, Knop Dawid, Wieczorek Maciej (C) , Marzec Dominik , Marzec Piotr, Marzec Paweł, Pietras Piotr, Żaczek Wojciech, Halek Adrian, Supel Sebastian, Bachłaj Maciej, Jarocki Kamil, Łuczko Fabian, Ogorzałek Dawid, Sitnik Aleksander, Zarębski Kamil, Dziobek Piotr.

Trener:Mariusz Suchecki,

Kierownik zespołu:Grzegorz Geres.